Nejlepší seznamka pro handicapované. Základní členství zdarma!

Moderní česká seznamka pro handicapovanéKonečně mají v Česku všichni handicapovaní, bez ohledu na handicap, své místo online! Jsme moderní česká online seznamka, která nabízí handicapovaným možnost seznámit se v České republice. Tato seznamka v sobě kombinuje prvky sociálních sítí, jaké znáte například z facebooku, a prvky klasických seznamek. Registrace je zcela zdarma, takže proč do toho hned nejít? Všichni nezadaní lidé, kterým záleží na skutečné kráse, tu už jsou, tak se přidejte i Vy! Stačí se přihlásit pomocí emailu nebo účtu na Facebooku na naší domovské stránceNo dobře, ale proč za to mám platit?Máme za sebou skvělé výsledky: díky naší seznamce se dala dohromady celá řada párů. Hodnota naší služby spočívá také v tom, že se nebojíme být jiní a od ostatních seznamek se výrazně lišíme. Čím?

Jsme místní seznamka zacílená na dlouhodobé vztahy
Jsme česká seznamka a seznamujeme lidi, kteří nemají luxus stoprocentního zdravotního stavu. Máme osvědčeno, že tímto prostým zacílením se zvyšují šance na reálné seznámení našich uživatelů až o 300%. Na naší seznamce se s daleko větší pravděpodobností než kdekoliv jinde dostanete k reálným schůzkám a k dlouhodobým vztahům. Jen nečekejte, že to bude hned. Dáváme dohromady nezadané, kteří mají vážný zájem o seznámení. Procházet si volně všechny profily mohou jen uživatelé, kteří sami nahráli vlastní fotku a mají i popisek. Po zkušební době už mohou fotky ostatních procházet jen lidé, kteří mají zaplacené členství. Placení nízkého členského poplatku nám umožňuje efektivně odfiltrovat ze seznamky lidi, kteří to vlastně se seznamováním až tak vážně nemyslí. 

Většina z nás nevypadá jako Channing Tatum, Emma Stone či jiná hollywoodská hvězda. Proto chce hledání trochu trpělivosti. Nenechte se odradit, když hned po prvních rozeslaných zprávách a po prvním vyhledávání nenajdete někoho, kdo po Vás zatouží. Právě proto nabízíme delší placená členství, během nichž se na seznamce postupně objeví velké množství potenciálních protějšků z Vaší věkové skupiny. Chce to jen vydržet a nebýt pasivní. Na seznamku byste se měli pravidelně vracet, abyste mohli kontrolovat, kdo nový se přihlásil od Vaší poslední návštěvy a kdo třeba zareagoval na Vaši fotku. Čím dříve budete nově registrované protějšky kontaktovat, tím větší máte šance, že tito uživatelé odpoví a seznámí se právě s Vámi. Nebudete-li se na seznamku vracet, ztrácíte mnoho příležitostí na seznámení.
 
Investujeme do toho, aby Váš profil byl vidět 
Na rozdíl od seznamek, které jsou zdarma (a které jsou kvůli tomu zahlceny i celou řadou prázdných profilů), my dokážeme Vašemu profilu zajistit za dobu Vašeho plného členství návštěvnost velkého počtu potenciálních protějšků. A jak to děláme? Vyvinuli jsme unikátní koncept, díky němuž seznamku a profily našich uživatelů aktivně propagujeme v sociálních sítích (FB) a ve vyhledávačích, a tak dokážeme přivádět na do naší komunity stále nové členy. Kdokoliv aktivně hledá možnost online seznamování se díky tomu dostane právě k naší seznamce. Seznamky, které jsou zdarma, nikdy nemohou zajistit Vašemu profilu takové (relevantní) publikum, jako naše seznamka. Neznamená to ale, že propagujeme jen placené profily. Naopak, propagujeme všechny uživatele, kteří mají nahranou profilovou fotku a zajímavě vyplněné popisky u profilu. Věřte nebo ne, jde nám zejména o to, abyste na naší seznamce našli svůj vysněný protějšek. Finanční příjem ze seznamky je pro nás samozřejmě důležitý (bez něj bychom nemohli investovat do propagace Vašich profilů a zajistit řádný chod seznamky), ale nestojí u nás na prvním místě. 

 

 

 

 

Informujeme Vás 
Vždy Vám dáváme ihned vědět, že se právě zaregistroval někdo nový, kdo je ve Vaší věkové  kategorii, nebo že právě třeba někdo kladně ohodnotil Vaši fotku. Hodně informací o tom, co se na seznamce právě děje, dostáváte emailem. Pokud by Vás tato emailová forma obtěžovala, můžete si sami v "Nastavení" jednoduše vypnout jejich zasílání. Všechny podstatné novinky o nových uživatelích, nových fotkách a o tom, komu jste se líbili, Vám poté budeme zobrazovat pouze v seznamce.

Máme jedinečné funkce
Naše seznamka má unikátní design, na němž jsme mnoho let pracovali. Máme mnohé funkce, které jinde nenajdete. Přehledně Vám formou seznamů vypisujeme, komu jste se líbili, kdo nový se zaregistroval na seznamce z Vaší věkové kategorie a kdo nový si přidal fotky. V sekci "Hledání" Vám umožňujeme vyhledávat protějšky na mapě nebo si třeba dle potřeby filtrovat výsledky svých vyhledávacích dotazů (například tak, aby se Vám zobrazovali pouze uživatelé s fotkami nebo pouze středoškolsky vzdělaní vodnáři atd.). Naše seznamka je navíc plně optimalizovaná i pro mobilní zařízení, takže se kdykoliv z mobilu můžete podívat, co je na seznamce nového.
 
Zakládáme si na podpoře
K dispozici pro Vás stále máme někoho, na koho se můžete v případě problému nebo otázek obrátit. A není kdesi v Indii a nemluví na Vás nesrozumitelnou angličtinou. ;) Reagujeme zpravidla do druhého pracovního dne od odeslání dotazu. 

 

 

Abychom podpořili svá tvrzení, udělali jsme si průzkum jiných seznamek. Výsledné srovnání můžete shlédnout zde a dokonce se můžete i zapojit do hlasování!