Nejlepší seznamka pro handicapované. Základní členství zdarma!

Často kladené dotazy

1. Pro koho je tahle seznamka určená?

Tenhle web je určený pro všechny, kteří mají seriózní zájem se s někým vážně a dlouhodobě seznámit. Naše seznamka má reálné výsledky - dali jsme dohromady už řadu šťastných párů a jsme za to velmi rádi. Chcete-li se skutečně seznámit, uděláme všechno pro to, abychom Vám nabídli dostatečný počet relevantních protějšků, kteří také hledají seznámení. 

2. Je tato seznamka zdarma?

Muži i ženy mají zdarma první období po registraci, tedy dva měsíce Základního členství. Mimo to je možné si kdykoli připlatit za Vyšší členství se sofistikovanými funkcemi. 

3. Čím se tahle seznamka liší?

Víme, že u monitoru těžko narazíte na lásku na první pohled. Online proces seznamování trvá déle, a proto i naše členství jsou na delší období. Místo formy časté u jiných seznamek, tedy vysokého poplatku za krátký časový úsek (např. 400kč za 7 dní), Vám nabízíme delší období a nízkou cenu. Klade to ovšem také nároky na Vás coby uživatele. Na seznamku byste se měli pravidelně vracet, abyste měli přehled, kdo nový se přihlásil od Vaší poslední návštěvy. Jen tak budete moci všechny nové potenciální protějšky kontaktovat dřív, než se třeba seznámí s někým jiným. Většina z nás nevypadá jako Channing Tatum a Emma Stone, proto to chce trochu trpělivosti. Nesmíte se dát odradit, pokud hned při prvním vyhledávání nenajdete někoho, kdo splňuje všechna Vaše tajná přání. Během doby Vašeho plného členství se na seznamce postupně objeví velké množství potenciálních protějšků z Vaší věkové skupiny. Chce to jen vydržet! 

4. Jak se seznámím?

Když se úspěšné zaregistrujete a podrobně vyplníte svůj profil, porozhlédněte se. Můžete vyhledávat protějšky, prohlížet jejich profily nebo je hodnotit. Také samozřejmě můžete (a rozhodně byste měli!) sami oslovovat ostatní uživatele prostřednictvím zpráv a nespoléhat se tak na druhé. Jelikož k nám neustále proudí noví členové, je důležité se pravidelně do seznamky vracet a kontrolovat kdo nový se přihlásil. Výrazně to zvýší Vaše šance!  

Jak někoho oslovit Vám názorně ukazuje následující gif.

zprávy

 

5. Kde si upravím profil, změním fotku nebo nahraju další?

Nezdá se Vám něco, co jste o sobě napsali, nebo Vás políbila múza? Našli jste fotku, ktará Vás lépe vystihuje? Svůj profil a fotku můžete kdykoliv upravit kliknutím na "Profil“ na horní liště. Následně stiskněte tlačítko "Upravit profil“ a pak už si snadno doplníte informace do svého profilu. Nezapomeňte nakonec zmáčknout "Uložit". Pamatujte, že s vyplněným profilem roste šance, že Vás někdo osloví. Třeba někdo také navštěvuje kurzy salsy nebo poslouchá stejný playlist na Spotify! Zároveň ale důkladně zvažte, co už zasahuje do sféry důvěrných informací. 

Popsaný proces zobrazuje i tento gif:

 

6. Jak a kdy si přečtu zprávy od ostatních uživatelů?

Pro přečtení zpráv od ostatních uživatelů klikněte na "Zprávy“ na hlavním panelu (vedle Vaší fotky a jména). Zde uvidíte své konverzace s počty nepřečtených zpráv, včetně možností placeného členství, např. zobrazit si emailový kontakt daného uživatele nebo poslat svou zprávu adresátovi přímo do emailové schránky. Snadno tak oslovíte i člověka, který už na seznamku moc často nechodí. 

Zprávu od jiných uživatelů si můžete přečíst jednak v rámci Základního členství a poté kdykoliv v průběhu trvání některého z placených členství. 

7. Dostanu odpověď, i když nemám zaplacené plné členství?

Odpověď určitě dostanete, ovšem přečíst si ji pochopitelně můžete pouze v rámci Základního členství. Po jeho skončení už se ke zprávám dostanete jen po zaplacení členství. Ale nebojte, zprávy od pisatele zůstanou bezpečně uložené ve Vaší schránce. Pro placené členství můžete rozhodnout kdykoli a ke svým zprávám se tak následně bez problémů dostanete. 

8. Jak najdu "Nastavení" a jak se mám "Odhlásit" z účtu?

Pro "Nastavení" a snadné "Odhlášení" ze svého účtu klikněte nejprve na svou přezdívku nebo fotku. Objeví se nabídka: ,,Nastavení“ a ,,Odhlásit“. V "Nastavení" najdete možnosti týkající se dispozice s účtem (profilem).  

Pokud si nejste jistí, mrkněte se na gif:

 

9. Prodlužuje se po skončení doby trvání placené členství automaticky?

Pro odpověď na tuto otázku si musíte v Nastavení najít Seznam plateb. Klikněte na něj a zobrazí se seznam Vašich provedených plateb. Pokud pod tímto seznamem uvidíte položku Zrušit opakované platby, můžete na nikdykoli kliknout. Tím pádem, až budete v budoucnu chtít prodloužit členství, budete muset provést další individuální platbu. Pokud tuto položku v nabídce vůbec nenajdete, pak platby probíhají pouze jednorázově a pro jakékoliv další prodloužení placeného členství budete muset znova provést platbu.

10. Je možné platit i cizí platební kartou a dá se to udělat i ze zahraničí?

Samozřejmě to možné je. Všeobecně uznávané karty, jako jsou Visa nebo MasterCard, dokážeme přijmout bez ohledu na to, která banka v jaké zemi kartu vydala. Globalizace v praxi!  

Jak zaplatit za Vyšší členství naznačuje gif:

platba

 

11. Co dělat když jsem zapomněl své heslo?

Těch hesel, PINů a čísel, co si člověk musí pamatovat! Kdo by někdy nezapomněl? Naštěstí se takový problém snadno vyřeší. Postup je následovný: jděte na domovskou stránku, zadejte do přihlašovacího formuláře svou emailovou adresu a potvrďte. V dalším kroku se objeví položka "Zapomenuté heslo?“, na niž kliknete. Na uvedený email Vám pak od nás přijde nová zpráva s aktivačním odkazem k obnově hesla. 

12. Jak zrušit zasílaní emailů?

Pokud si přejete zrušit zasílaní informačních emailů o nově příchozích členech, aktivitě ostatních uživatelů apod., podívejte se ve svém profilu do sekce ,,Nastavení“. V kolonce ,,Obecné“, klikněte do okénka vedle "Zasílání emailů“ tak, aby se objevilo "OFF". 

13. Jak se odhlásit z účtu na mobilním telefonu?

Jestli využíváte náš seznamovací portál přes mobil, už jste možná s těmi miniaturami na displeji sváděli tuhý boj. I když máte macaté pádlo a jemné prsty, pořád to prostě není takové jako na monitoru a s myší! Na mobilu je nicméně postup na odhlášení následující: v pravém horním rohu najdete ikonu se třemi podélnými čárkami, na kterou kliknete. Zobrazí se Vám menu s několika možnosti, kde vyberete možnost ,,Odhlásit“. A je to.

14. Jak smazat profil na seznamce?

Už jste se seznámili a odlétáte na svatební cestu? Svůj profil můžete kdykoliv smazat kliknutím na svoji přezdívku a následně na tlačítko ,,Nastavení“. Posuňte se do spodní části stránky na sekci ,,Stav účtu“ a vyberete možnost ,,trvale smazat můj účet“. Pak už si můžete užívat svatební cesty, ať míříte k Lipnu nebo na Seychely! 

Mrkněte se, jak si Honza, poté, co si našel přítelkyni, maže profil:

smazání