Nejlepší seznamka pro handicapované. Základní členství zdarma!

Zveme Vás na návštěvu

 

Pojďte dál a klidně se rozhlédněte, jak vypadá naše stránka zevnitř. Tahle bezplatná prohlídka Vám poskytne jednoduchý přehled funkcí, které získáte jako uživatel naší seznamky. Račte vstoupit!

Než si prohlédnete funkce, které můžete využívat, obraťte svoji pozornost na vrchní část stránky. Na prvním obrázku vidíte vrchní lištu v podobě, jak se zobrazí po Vašem přihlášení. Lišta Vám nabízí jednotlivé záložky (Přehled, Můj profil, Analýzy, Hledání Zprávy), a na jejím konci naleznete svoji fotku a přezdívku. 

Na záložce Přehled najdete v pravé části nejdůležitější data ve formě shrnutí: statistiky, oznámení o aktivitě ostatních členů, důležitá upozornění, nebo také Rychlé vyhledávání a Rychlý filtr. Pokud chcete vidět oznámení a profilové fotky z jiných věkových skupin, než je ta Vaše, stačí si upravit věkovou kategorii v červeném menu (viz obrázek). Ve spodní části Přehledu navíc najdete sekci Zviditelněte se. 

 

Zároveň se Vám tu pod nadpisem Líbí nebo nelíbí? zobrazí řetězec jednotlivých profilových fotek. Nestyďte se fotky ohodnotit podle vlastních sympatií - alespoň ty, co se Vám zamlouvají. Vzhled samozřejmě není všechno, ale pokud kladně ohodnotíte něčí fotku, dostane takový protějšek zprávu. I tenhle malý krok tedy může vést k něčemu daleko hlubšímu!

 

Další žádanou funkci naleznete na horní liště v záložce Hledání. Základní kategorií vyhledávání je věková skupina, kterou si chcete zobrazit, ale vyhledávat se dá i podle výrazů. Pokud Vám v hlavě utkvělo něčí konkrétní jméno (nebo přezdívka), najdete je právě pomocí textového vyhledávání. Vyšší (placené) členství nabízí i možnost zobrazit si protějšky podle polohy na mapě, opět s možností filtrovat věkové kategorie. Konkrétní adresu samozřejmě vzhledem k ochraně soukromí nedotanete, ale získáte jasnou představu, jak blízko máte k potenciálnímu rande. :-)

 

 

Ať už máte Základní nebo Vyšší členství, pod mapou se Vám zobrazují výsledky vyhledávání, tedy fotky s Vašimi protějšky, odpovídajícími vyhledávané kategorii. Vyšší členství Vám ale umožňuje výsledky filtrovat mnoha způsoby. Můžete si například nechat seřadit uživatele tak, aby se zobrazili pouze ti uživatelé, kteří seznamku použili v posledních dnech a jsou tedy na seznamce aktivní. Tudíž u nich bedte mít vyšší šance na rychlejší seznámení. Nebo si třeba můžete nechat zobrazit jen nekuřáky, protějšky s dětmi nebo středoškolsky vzdělané vodnáře...

 Až ve výsledcích zahlédnete někoho, kdo Vás zaujal, klikněte na fotku tohoto uživatele a dostanete se k profilovým informacím. Některé z profilových popisků mají modrou barvu. Na ty můžete kliknout a automaticky se Vám zobrazí seznam uživatelů, kteří tuto kategorii vyplnili stejně. Pokud Vás například zajímají pouze středoškoláci, můžete si je snadno vyfiltrovat. 

 

 

I z téhle stránky ale dokážete získat daleko více než jen informace. Například se dá ohodnotit celý profil. Navíc se mezi profily dá listovat pomocí šipky vedle profilové fotografie. Pod profilovkou kromě hodnotících palců najdete i kontaktní funkce. Můžete poslat smajlíkapozvánku na rande, obyčejnou zprávu, nebo se uživateli představit. V rámci Vyššího členství můžete navíc zprávu poslat adresátovi přímo do emailové schránky. Oslovíte tak snadno i uživatele, kteří již seznamku příliš nenavštěvují.

 

Můj profil zobrazuje informace, které sdílíte s ostatními uživateli. Pochopitelně můžete kdykoli upravovat jejich obsah, měnit svou profilovou fotku a přidávat fotky do vlastní galerie. Co všechno o sobě prozradíte, závisí na Vás. Fotka a alespoň základní popis osobnosti jsou však podmínkou k tomu, abyste se dostali k aktivnímu vyhledávání mezi protějšky (v záložce Hledání). Nebylo by totiž fér, aby si fotky ostatních uživatelů mohl prohlížet někdo, kdo sám fotku nenahrál, ani o sobě nic nenapsal. Navíc fotka a podrobnější popis výrazně zvyšuje Vaše šance na seznámení. Tak se nestyďte a pochlubte se! ;-)

 

Nad svým jménem nebo přezdívkou vidíte akční tlačítka. Upravit svůj profil je důležité hned na začátku svého členství. Pokud byste měli pochybnosti o tom, co kde najít, stačí zmáčknout tlačítko PrůvodcePropagace profilu výrazně zvýší viditelnost Vašeho profilu. Jednak Váš profil vytáhne do popředí ve výsledcích vyhledávání a navíc rozešleme všem Vašim protějškům email, kde Vás představíme. Propagace je automaticky součástí balíčku Vyššího členství. V rámci něj si ale můžete kdykoli aktivovat extra propagaci, ale také kdykoli oslovit svého Osobního poradce. Ten je připraven Vám kdykoli poradit s problémy při kontaktu s Vašimi protějšky.

 

Další záložka na horní liště se nazývá Analýzy. K ní získají přístup pouze uživatelé v rámci Vyššího členství. Naleznete zde sofistikované nástroje k vyhledávání a vytváření statistik, které Vám dávají větší přehled o preferencích a aktivitě potenciálních protějšků. 

 

Záložka Aktivovat se zobrazuje pouze v rámci Základního členství. Sem zamíříte, pokud se rozhodnete aktivovat si Vyšší členství. V klidu si pročtěte ohlasy našich uživatelů a prostudujte si, co v jednotlivých balíčcích dostanete. Až budete mít jasno, zvolte si svůj členský plán a stiskněte Vybrat členství

 

Záložka Zprávy se nachází v těsné blízkosti Vaší fotky a přezdívky. Červeně se u nich zobrazuje počet nepřečtených zpráv. Pokud na Zprávy kliknete, objevíte jejich přehled. Za počtem zpráv naleznete ještě jedno číslo, šedivé (zde č.6). To naznačuje počet navržených vhodných protějšků a ty si můžete prohlédnout na stejné stránce jako zprávy. V téhle sekci navíc můžete nakoupit kredity pro zjišťování emailových adres uživatelů. 

 

 

Při odesílání mají uživatelé ve Vyšším členství také možnost poslat zprávu přímo do emailové schránky příjemce. Tím zabezpečí, že si dotyčný člověk zprávu opravdu přečte, i kdyby na seznamku příliš často nechodil. Pro všechny ostatní je to jen o další důvod navíc, proč se registrovat s emailovou adresou, kterou opravdu používáte!

do emailu

 

Na horní liště se jako poslední zobrazuje Vaše fotka a přezdívka. Při kliknutí na ně se Vám objeví nabídka s možností přejít do Nastavení účtu nebo se Odhlásit

 

 

 Na stránkách naší seznamky najdete i další funkce, možnosti a informace, ale tento přehled vyjmenovává jen ty nejdůležitější a nejpoužívanější. 

Děkujeme za Váš čas a za návštěvu. Pokud máte zájem, může se nyní naše seznamka stát Vaším druhým domovem. Staňte se členy naší komunity a najděte si konečně partnera navážno! Začít můžete zdarma a až si některé funkce seznamky vyzkoušíte a přesvědčíte se, že to uvnitř žije, stačí přejít na Vyšší členství

Ostatní uživatelé už se na Vás těší!